Яндекс.Метрика


Увага! Конкурс!
26.11.2014

op_big2.jpg Охорона праці - очима дітей

   Кабінет Міністрів України скорочує кількість контролюючих органів. Потрапила під реструктуризацію й Державна служба гірничого нагляду та промислової безпеки України.

   Дуже не хотілося б, щоб реформа державного уп­равління негативно позначилася на хорошому проекті, який ось уже чоти­ри роки реалізується в Ук­раїні за ініціативою Держгірпромнагляду.

   Йдеться про конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Його мета – привернути увагу суспільства, у тому числі й молоді, до проб­лем у сфері охорони праці, а також популяризувати превентивні заходи, спрямовані на запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

   Хороша справа повинна мати продовження. Тому редакція журналу «Охорона праці» взяла на себе зобов’язання щодо проведення цього конкурсу в 2015 р. Він проходитиме у два етапи: перший (відбірковий) відбудеться на регіональному рівні в січні-березні наступного року, другий (фінальний) – у квітні 2015 р. Саме тоді й будуть визначені переможці у трьох вікових групах учасників.

   Пропонуємо всім зацікавленим сторонам взяти участь у конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» і фінансово підтримати його проведення.

Положення про Всеукраїнський конкурс дитячої творчості "Охорона праці - очима дітей" polozhennya-2015

 
31.03.2015

Звернення

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Конкурс

Охорона праці очима дітей

Охорона праці очима дітей

2007-2012 © Криворізьке гірничопромислове ТУ, Розробка сайта - студія RIDIZ