Яндекс.Метрика


«Реалізація і захист прав людини»
10.12.2014

   Саме з такої теми в рамках тижня права при Криворізькому гірничопромисловому територіальному управлінні відбувся семінар для працівників установи.

   Про основні права і свободи людини і громадянина закріплених Конституцією України доповіла головний спеціаліст-юристконсульт теруправління Світлана Гак.

   Зокрема учасники семінару розглядали такі поняття як «права людини» та їх класифікацію. Детально зупинялись на гарантіях цих прав і свобод, де підіймали такі питання як: конституційне правосуддя, інститут омбудсмена, міжнародний захист тощо. Говорили про обмеження прав людини і громадянина, про право людини на працю (поняття, зміст, міжнародні стандарти), про державні гарантії трудових прав за законодавством України та про право на відпочинок, зокрема особливості відпочинку державного службовця.

   Разом з тим фахівцям теруправління нагадали про основні принципи запобігання і протидії корупції регламентовані Законом України «Про засади запобігання та протидії корупції». Акцентовано увагу слухачів семінару на встановлених обмеженнях щодо використання службового становища та сумісництва з іншими видами діяльності.

   Обговорюючи питання сумісництва, інспекторський склад цікавився, які саме роботи не є сумісництвом, як розцінюється викладацька діяльність та її різниця з педагогічною.

   Цікавились фахівці теруправлінням і можливостями оформлення субсидій, можливостями участі у маніфестаціях та балатуванням в депутати.

   Підводячи підсумки семінару Світлана Гак наголосила, що сучасний світ неможливо уявити без прав людини, які основані на принципах свободи, рівності, справедливості і які носять універсальний характер, які є необхідними умовами життя людини в цивілізованому суспільстві і мають бути безумовно визнані та охоронювані державою.

 
30.03.2015

Звернення

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Конкурс

Охорона праці очима дітей

Охорона праці очима дітей

2007-2012 © Криворізьке гірничопромислове ТУ, Розробка сайта - студія RIDIZ