Яндекс.Метрика


Безпечна експлуатація магістральних газопроводів – тема наради Криворізького теруправління
19.05.2015

   Питання безпечної експлуатації магістральних газопроводів, дотримання охоронних зон магістральних газопроводів (МГ), мінімально допустимих відстаней до мереж, у тому числі під час проведення польових робіт, сьогодні обговорювались на нараді Криворізького гірничопромислового територіального управління.

   Участь в роботі наради прийняли керівники та посадові особи Криворізького лінійного виробничого управління магістральних газопроводів філії УМГ «Харківтрансгаз» та представники органів місцевого самоврядування, зокрема фахівці Криворізької районної державної адміністрації.

   В формі конструктивної бесіди учасники наради обговорювали питання, щодо забезпечення надійної та безпечної роботи магістральних трубопроводів. Перш за все, мова йшла про недопущення порушення охоронних зон МГ під час проведення будівельних та весінньо-польових робіт та виконання комплексу заходів, який включає регламентні, діагностичні та ремонтні роботи на даних об’єктах.

   Фахівців Криворізького теруправління цікавила кількість випадків порушення охоронних зон МГ; своєчасність виконання необхідних ремонтно-профілактичних робіт; виконання технічного обслуговування МГ у встановлених обсягах та термінах; здійснення систематичного візуального обстеження та виконання періодичних приладних обстежень лінійної частини МГ; забезпечення ефективної та надійної роботи засобів активного захисту лінійної частини МГ від корозії.

   Разом з тим підіймались питання забезпечення будівництва, реконструкції та ремонту об’єктів МГ спеціалізованими будівельно-монтажними організаціями та прийняття даних об’єктів в експлуатацію згідно з вимогами чинного законодавства.

   Окремо обговорили періодичність інформування землекористувачів та органів місцевого самоврядування про місцезнаходження лінійної частини МГ та здійснення контролю за безпекою виконання робіт в охоронних зонах. Не оминули увагою питання забезпечення своєчасного попередження та локалізацію аварій і надзвичайних ситуацій на даних об’єктах.

   Дана нарада проходила в рамках превентивних заходів з попередження виробничого травматизму під час виконання робіт у весняно-літній період 2015 року.

 
23.05.2015

Звернення

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Конкурс

Охорона праці очима дітей

Охорона праці очима дітей

2007-2012 © Криворізьке гірничопромислове ТУ, Розробка сайта - студія RIDIZ