Яндекс.Метрика


Фахівці теруправління приймають участь у позапланових перевірках
21.05.2015

   Фахівці державної інспекції нагляду за охороною надр Криворізького гірничопромислового теруправління протягом квітня-травня поточного року приймали участь у проведенні позапланових перевірок на ш. «Ювілейна» ПАТ «ЄВРАЗ Суха Балка».

   Дані перевірки стосувалися прийняття у експлуатацію блока 19-26 горизонту 1340/1255 м та блока 46-52 горизонту 1260 м покладу «Головний».

   В ході перевірок інспекторами теруправління були виявлені порушення в частині контролю послідовності проходки нарізних виробок. Разом з тим встановлено, що до проекту нарізних та очисних робіт блоку не внесена таблиця показників вилучення балансового запасу, які були перераховані та затверджені на період прийомки блока.

   Також, позапланові перевірки, щодо прийняття у експлуатацію блоків були проведені інспекторами державної інспекції нагляду за охороною надр і на шахтах «Октябрська» та «Гвардійська» ПАТ «Кривбасзалізрудком».

   Зокрема, на ш.«Октябрська» перевіряючи прийняття в експлуатацію блока 80-84 горизонту 1255 м покладу «Основний», виявлено, що по буровому штреку свердловини веєрів пробурені з відхиленням від проекту.

   На ш. «Гвардійська», приймаючи у експлуатацію панелі 199-202 горизонту 1350/1300м покладу «Сєвєрная», інспекторами встановлено, що у зв’язку зі зміною техніко-економічних показників, які враховуються при нормуванні втрат та засмічення, на період прийомки панелі не перераховані та не узгоджені з Держгірпромнаглядом нормативи втрат та засмічення.

   За результатами даних перевірок двох посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності.

 
23.05.2015

Звернення

28 квітня – Всесвітній день охорони праці

Конкурс

Охорона праці очима дітей

Охорона праці очима дітей

2007-2012 © Криворізьке гірничопромислове ТУ, Розробка сайта - студія RIDIZ